-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту автомобіля VOLKSKWAGEN PASSAT (код ДК 021:2015 «Єдиного закупівельного словника» 50110000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання)
Тендер Prozorro UA-2024-09-11-002665-a
Завершена
85 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 425.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 425.00 UAH
Номер:
68e176b20f844afc9926c2eb6b23bd29
Внутрішній номер закупівлі:
22549310
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-09-11-002665-a
Замовник:
ПІВНІЧНО-СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40478572
-
Адреса:
61022, Україна, Харківська область, м. Харків, майдан Свободи, будинок 5, Держпром, 4 під'їзд,10 поверх
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Віталія МЕЗИНКО +380963137938 vita.mezynko0406@gmail.com https://khrk.dasu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
85 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.09.2024 10:42 - 16.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
11.09.2024 10:42 - 19.09.2024 00:00
Період кваліфікації:
19.09.2024 00:00 - 20.09.2024 12:10
Період завантаження договору:
26.09.2024 00:00 - 06.10.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴85 000.00 Послуги з поточного ремонту автомобіля VOLKSKWAGEN PASSAT (код ДК 021:2015 «Єдиного закупівельного словника» 50110000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання)