• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з поточного ремонту автомобіля VOLKSKWAGEN PASSAT (код ДК 021:2015 «Єдиного закупівельного словника» 50110000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання)

Оголошено тендер

85 000.00 UAH
Номер: 4603eee5bd84452f96d5deec00752a7d
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-09-11-001461-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПІВНІЧНО-СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
Замовник: ПІВНІЧНО-СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
Очікувана вартість: 85 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з поточного ремонту автомобіля VOLKSKWAGEN PASSAT (код ДК 021:2015 «Єдиного закупівельного словника» 50110000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 11.09.2024 09:25

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з поточного ремонту автомобіля VOLKSKWAGEN PASSAT номер кузова – WVWZZZ3BZ5P036280, 2004 року випуску, реєстраційний номер – АХ6924ЕМ. (з використанням запасних частин і матеріалів Виконавця)
Код ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Кількість 1 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума85 000.00 UAH