-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Знищувач документів
Тендер Prozorro UA-2024-09-11-001840-a
Завершена
96 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 480.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 480.00 UAH
Номер:
99ab693243074495aff9c6387ecfd64a
Внутрішній номер закупівлі:
22548498
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-09-11-001840-a
Замовник:
Управління Служби безпеки України у Львівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20001591
-
Адреса:
79011, Україна, Львівська область, місто Львів, вулиця Дмитра Вітовського 55
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Назарко Василь Михайлович +380322588312 1197usbu@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
96 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.09.2024 10:02 - 16.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
11.09.2024 10:02 - 19.09.2024 00:00
Період кваліфікації:
19.09.2024 00:00 - 25.09.2024 11:47
Період завантаження договору:
01.10.2024 00:00 - 11.10.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴96 000.00 Знищувач документів