-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Знищувач документів
Оголошено тендер
96 000.00
UAH
Номер:
8f2d58c77f3544bdb2e70a422e46ab29
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-09-03-004219-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління Служби безпеки України у Львівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20001591
-
Адреса:
79011, Україна, Львівська область, місто Львів, вулиця Дмитра Вітовського 55
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Управління Служби безпеки України у Львівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20001591
-
Адреса:
79011, Україна, Львівська область, місто Львів, вулиця Дмитра Вітовського 55
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
96 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Знищувач документів
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
03.09.2024 11:06
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Знищувач документів ShredMARK 1330M (24333) або еквівалент
Кількість
10 одиниця
Період постачання
до 31.10.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписСубвенції місцевого бюджету державному
Сума96 000.00 UAH