-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Зарядна станція з підключенням до загальної мережі 220В
Тендер Prozorro UA-2024-09-10-003649-a
Завершена
375 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 875.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 875.00 UAH
Номер:
17ae866edb2d456eb59cad1701a44179
Внутрішній номер закупівлі:
22535596
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-09-10-003649-a
Замовник:
Виконавчий комітет Шосткинської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04057994
-
Адреса:
41100, Україна, Сумська область, Шостка, вул.Садовий бульвар, 14
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Белявська Ганна Борисівна +380544973266 torgy-shostka@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
375 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.09.2024 11:01 - 15.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
10.09.2024 11:01 - 18.09.2024 00:00
Період кваліфікації:
18.09.2024 00:00 - 19.09.2024 11:05
Період завантаження договору:
25.09.2024 00:00 - 05.10.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴375 000.00 Зарядна станція з підключенням до загальної мережі 220В