-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Зарядна станція з підключенням до загальної мережі 220В
Оголошено тендер
375 000.00
UAH
Номер:
8fdf68c45d974d4db16463bf89241a5b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-09-10-004361-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Виконавчий комітет Шосткинської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04057994
-
Адреса:
41100, Україна, Сумська область, Шостка, вул.Садовий бульвар, 14
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Виконавчий комітет Шосткинської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04057994
-
Адреса:
41100, Україна, Сумська область, Шостка, вул.Садовий бульвар, 14
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
375 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Зарядна станція з підключенням до загальної мережі 220В
Примітки:
пункт 10 Особливостей
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
10.09.2024 10:47
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума375 000.00 UAH