-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Агрохімічна продукція (дезинфікуючі засоби)
Тендер Prozorro UA-2024-09-10-003105-a
Завершена
60 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 600.00 UAH
мін. крок: 1% або 600.00 UAH
Номер:
9fd0f5d6b9c045e6b328cfbd6212babd
Внутрішній номер закупівлі:
22535050
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-09-10-003105-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Шосткинська стоматологічна поліклініка" Шосткинської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
21103023
-
Адреса:
41100, Україна, Сумська область, м. Шостка, вул. Марата, буд. 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Саприкіна +380993778446 stom_buh@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
24450000-3 Агрохімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
60 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.09.2024 10:42 - 15.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
10.09.2024 10:42 - 18.09.2024 09:00
Період кваліфікації:
18.09.2024 09:00 - 18.09.2024 10:50
Період завантаження договору:
24.09.2024 00:00 - 04.10.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴60 000.00 Агрохімічна продукція (дезинфікуючі засоби)