-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Агрохімічна продукція (дезинфікуючі засоби)
Оголошено тендер
60 000.00
UAH
Номер:
ea8dcb3534e24f829f3d9a635af34fd1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-09-10-001568-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Шосткинська стоматологічна поліклініка" Шосткинської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
21103023
-
Адреса:
41100, Україна, Сумська область, м. Шостка, вул. Марата, буд. 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Шосткинська стоматологічна поліклініка" Шосткинської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
21103023
-
Адреса:
41100, Україна, Сумська область, м. Шостка, вул. Марата, буд. 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
60 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Агрохімічна продукція (дезинфікуючі засоби)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
24450000-3 Агрохімічна продукція
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
10.09.2024 09:26
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Засіб дезінфікуючий «Актацид хлор», ПЕТ банка 1кг
Кількість
48 штука
Період постачання
(не задано)
Засіб дезінфекційний "Санігран" таблетки 1кг (300таб.)
Кількість
10 штука
Період постачання
(не задано)
Засіб дезінфекційний "Новохлор-серветки" (контейнер 100шт)
Кількість
12 штука
Період постачання
(не задано)
Засіб дезінфікуючий «Актацид експрес», п/е каністра 10 л
Кількість
4 штука
Період постачання
(не задано)
Засіб дезінфікуючий «Актацид септ», п/е каністра 10 л
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Засіб дезінфікуючий "Актацид", п/е флакон з кришкою 1л
Кількість
10 штука
Період постачання
(не задано)
Засіб дезінфікуючий «Біонол” ПЕТ банка 850 г.
Кількість
16 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума60 000.00 UAH