-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ліцензії на право використання комп’ютерної програми «Система електронного документообігу та автоматизації бізнес-процесів «Megapolis.DocNet»
Тендер Prozorro UA-2024-09-09-012579-a
Завершена
91 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 915.00 UAH
мін. крок: 1% або 915.00 UAH
Номер:
f3d3cfaefecf40f69e9ff4567112c8da
Внутрішній номер закупівлі:
22530619
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-09-09-012579-a
Замовник:
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг
×
-
Код ЄДРПОУ:
39369133
-
Адреса:
03057, Україна, м. Київ, Київ, вул. Сім’ї Бродських, 19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Тарасюк Галина Володимирівна +380442044877 tarasyukg@nerc.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
48310000-4 Пакети програмного забезпечення для створення документівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
91 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.09.2024 16:51 - 14.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
09.09.2024 16:51 - 17.09.2024 00:00
Період кваліфікації:
17.09.2024 00:00 - 18.09.2024 15:44
Період завантаження договору:
24.09.2024 00:00 - 04.10.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴91 500.00 ДК 021:2015:48310000-4: Пакети програмного забезпечення для створення документів (ліцензії на право використання комп’ютерної програми «Система електронного документообігу та автоматизації бізнес-процесів «Megapolis.DocNet»)