-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ліцензії на право використання комп’ютерної програми «Система електронного документообігу та автоматизації бізнес-процесів «Megapolis.DocNet»
Оголошено тендер
91 500.00
UAH
Номер:
ce1de5f6ac8d44c1a80a25a4b8c0c62c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-09-06-012988-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг
×
-
Код ЄДРПОУ:
39369133
-
Адреса:
03057, Україна, м. Київ, Київ, вул. Сім’ї Бродських, 19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг
×
-
Код ЄДРПОУ:
39369133
-
Адреса:
03057, Україна, м. Київ, Київ, вул. Сім’ї Бродських, 19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
91 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ліцензії на право використання комп’ютерної програми «Система електронного документообігу та автоматизації бізнес-процесів «Megapolis.DocNet»
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
48310000-4 Пакети програмного забезпечення для створення документів
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
06.09.2024 15:33
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума91 500.00 UAH