-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2024-09-09-005412-a
Завершена
60 587.24
UAH з ПДВ
Номер:
99a193e8951b4cb19448b77ae2a4a6a7
Внутрішній номер закупівлі:
22523320
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-09-09-005412-a
Замовник:
1 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Чернігівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38340807
-
Адреса:
14030, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вулиця Захисників України
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Реус Наталія Олександрівна +380462608725 1dprz_cn@dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2024-08-07-003390-a
Очікувана вартість:
60 587.24 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
3.66 тисяча кубічних метрів
Період постачання
до 31.12.2024
Місце постачання
14000, Україна, Чернігівська область, Підпорядковані підрозділи 1 ДПРЗ ГУДСНС України у Чернігівській областіГ, Підпорядковані підрозділи 1 ДПРЗ ГУДСНС України у Чернігівській областіГ
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз Трейдинг"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399676
-
Контактна особа:
Оносов Андрій Павлович 0442222446 ngt@naftogaztraiding.com.ua
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, м Київ, вул. Шолуденка, 1
Ціна пропозиції
60 587.24 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.09.2024 12:25
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
dadd3a7e627c4d4cbe9cc07f6e750a36
Ідентифікатор договору:
UA-2024-09-09-005412-a-b1
Постачальник:
ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз Трейдинг"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399676
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, м Київ, вул. Шолуденка, 1
Номер договору:
24-7192/24-БО-Т/152
Сума договору:
60 587.24 UAH з ПДВ
Сума договору:
50 489.37 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Природний газ: 16 553.89000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
04.09.2024 00:00 - 31.12.2024 23:59
Дата підписання:
04.09.2024 00:00
Статус:
Підписаний