-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Природний газ
Оголошено тендер
60 587.24
UAH
Номер:
ae449a3315144cd3bf8593c9f75d669e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-09-09-006875-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
1 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Чернігівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38340807
-
Адреса:
14030, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вулиця Захисників України
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
1 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Чернігівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38340807
-
Адреса:
14030, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вулиця Захисників України
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
60 587.24 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ
Примітки:
без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до пп. 6 п. 13 Особливостей
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
09.09.2024 12:15
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Природний газ
Кількість
3.66 тисяча кубічних метрів
Період постачання
до 31.12.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опискошти загального фонду
Сума60 587.24 UAH