-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 38550000-5 (Лічильники теплової енергії)
Тендер Prozorro UA-2024-09-06-004541-a
Завершена
78 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 390.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 390.00 UAH
Номер:
3bed9c5ced17482d88170866fb39687d
Внутрішній номер закупівлі:
22508792
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-09-06-004541-a
Замовник:
КП "Коменергосервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36639101
-
Адреса:
49081, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Артільна, буд. 6-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Сергій Матюшенко +380676308004 komenergoservice21@gmail.com http://www.kes.dp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38550000-5 ЛічильникиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
78 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.09.2024 11:56 - 11.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
06.09.2024 11:56 - 14.09.2024 08:00
Аукціон:
16.09.2024 12:41 - 16.09.2024 13:04
Період кваліфікації:
16.09.2024 13:04 - 19.09.2024 10:01
Період завантаження договору:
25.09.2024 00:00 - 05.10.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴78 000.00 ДК 021:2015 – 38550000-5 (Лічильники теплової енергії)