• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 – 38550000-5 (Лічильники теплової енергії)

Оголошено тендер

78 000.00 UAH
Номер: 5636dc5d51b84a83b51e5663bd8419da
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-09-06-005653-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КП "Коменергосервіс"
Замовник: КП "Коменергосервіс"
Очікувана вартість: 78 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 – 38550000-5 (Лічильники теплової енергії)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 38550000-5 Лічильники
Дата опублікування: 06.09.2024 11:47

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума78 000.00 UAH