• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт покрівлі лікувального корпусу (А-3) КНП «Баштанська багатопрофільна лікарня» Баштанської міської ради за адресою: Миколаївська обл., м.Баштанка, вул. Ювілейна, 3. (код ДК 021:2015 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи)

Завершена

1 179 200.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 11 792.00 UAH
Номер: dbf128894339495faa6da21ebc75cbbc
Внутрішній номер закупівлі: 22502699
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-09-05-011876-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БАШТАНСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ " БАШТАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Тетяна Миколаївна Самойленко +380980076792, +380637192942, +380939838082 bashtanka-ch@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 179 200.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 05.09.2024 16:45 - 10.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 05.09.2024 16:45 - 13.09.2024 23:00
Період кваліфікації: 13.09.2024 23:00 - 17.09.2024 15:27
Період завантаження договору: 23.09.2024 00:00 - 03.10.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 179 200.00 Поточний ремонт покрівлі лікувального корпусу (А-3) КНП «Баштанська багатопрофільна лікарня» Баштанської міської ради за адресою: Миколаївська обл., м.Баштанка, вул. Ювілейна, 3. (код ДК 021:2015 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи)