-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт покрівлі лікувального корпусу (А-3) КНП «Баштанська багатопрофільна лікарня» Баштанської міської ради за адресою: Миколаївська обл., м.Баштанка, вул. Ювілейна, 3. (код ДК 021:2015 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи)
Оголошено тендер
1 179 200.00
UAH
Номер:
88c4735e17ed42c4b75ef0510c0e08e5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-09-05-013358-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БАШТАНСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ " БАШТАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998354
-
Адреса:
56101, Україна, Миколаївська область, м. Баштанка, вул. Ювілейна, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БАШТАНСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ " БАШТАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998354
-
Адреса:
56101, Україна, Миколаївська область, м. Баштанка, вул. Ювілейна, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 179 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт покрівлі лікувального корпусу (А-3) КНП «Баштанська багатопрофільна лікарня» Баштанської міської ради
за адресою: Миколаївська обл., м.Баштанка, вул. Ювілейна, 3. (код ДК 021:2015 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
05.09.2024 15:42
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опискошти місцевого бюджету на 2024 рік
Сума1 179 200.00 UAH