• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Природний газ

Торги не відбулися

182 092.79 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 820.93 UAH
Номер: e32e124be7664219b3facca1f23aa87c
Внутрішній номер закупівлі: 22500779
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-09-05-010259-a   
Замовник: Вознесенський ліцей №10 Вознесенської міської ради Миколаївської області
Контактна особа: ІВАНОВА ОКСАНА СЕРГІЇВНА +380957858988 skool25877359@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 182 092.79 UAH з ПДВ
Період уточнення: 05.09.2024 15:45 - 10.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 05.09.2024 15:45 - 13.09.2024 08:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴182 092.79 Природний газ