-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ
Оголошено тендер
182 092.79
UAH
Номер:
e96f7f993d8e4b1da2d39f67fe236b44
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-09-05-012546-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Вознесенський ліцей №10 Вознесенської міської ради Миколаївської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25877359
-
Адреса:
56500, Україна, Миколаївська область, Вознесенськ, провулок Костенка 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Вознесенський ліцей №10 Вознесенської міської ради Миколаївської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25877359
-
Адреса:
56500, Україна, Миколаївська область, Вознесенськ, провулок Костенка 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
182 092.79 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
05.09.2024 15:24
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума182 092.79 UAH