• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 2

Нафта і дистиляти (Дизпаливо - 4390 літр, Бензин А-95 - 300 літр)

Завершена

249 770.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 500.00 UAH
Номер: 15d1a5b1e24444ad973241b78af308ad
Внутрішній номер закупівлі: 22498913
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-09-05-008099-a   
Замовник: Державний професійно-технічний навчальний заклад "Червоненське вище професійне училище"
Контактна особа: Підлиська Мар’яна Йосифівна +380978854659 cervonevpu1997@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 249 770.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 05.09.2024 14:35 - 10.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 05.09.2024 14:35 - 13.09.2024 16:00
Аукціон: 16.09.2024 11:44 - 16.09.2024 12:07
Період кваліфікації: 16.09.2024 12:07 - 19.09.2024 13:14
Період завантаження договору: 25.09.2024 00:00 - 05.10.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴249 770.00 Нафта і дистиляти (Дизпаливо - 4390 літр, Бензин А-95 - 300 літр)