-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Нафта і дистиляти (Дизпаливо - 4390 літр, Бензин А-95 - 300 літр)
Оголошено тендер
249 770.00
UAH
Номер:
fdf47f7d9b114813b5ebde26cae0b2e4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-09-05-010226-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Червоненське вище професійне училище"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05537153
-
Адреса:
80733, Україна, Львівська область, Золочівський район село Червоне, вул. Львівська, 17А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Червоненське вище професійне училище"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05537153
-
Адреса:
80733, Україна, Львівська область, Золочівський район село Червоне, вул. Львівська, 17А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
249 770.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Нафта і дистиляти (Дизпаливо - 4390 літр, Бензин А-95 - 300 літр)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
05.09.2024 14:23
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Бензин А-95
Кількість
300 літр
Період постачання
до 31.12.2024
Дизпаливо
Кількість
4390 літр
Період постачання
до 31.12.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума249 770.00 UAH