• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону
  • 1

Послуги з адвокатської діяльності (за кодом CPV за ДК 021:2015 - 79110000-8 - Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва)

Завершена

110 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 1d614ab319ac444aa256901f405e09bb
Внутрішній номер закупівлі: 22474334
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-09-03-009216-a   
Замовник: Петрівська селищна рада
Контактна особа: Любченко Жанна Юріївна +380523797260 Sel.Rada.Petrovo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Здійснюється закупівля послуг з адвокатської діяльності
Обґрунтування умови застосування: Відповідно до статті 64 Конституції України в умовах воєнного або надзвичайного стану тимчасово можуть встановлюватись окремі обмеження прав і свобод із обов’язковим зазначенням строку дії цих обмежень. Указом Президента України від 24.02.2022 № 64 (зі змінами) термін дії воєнного стану встановлено до 10 листопада 2024 року. Статтею 4 Указу № 64 Кабінету Міністрів України постановлено невідкладно: 1) ввести в дію план запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в Україні; 2) забезпечити фінансування та вжити в межах повноважень інших заходів, пов’язаних із запровадженням правового режиму воєнного стану на території України. Стаття 121 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» передбачає, що Кабінет Міністрів України в разі введення воєнного стану в Україні або окремих її місцевостях: 1) працює відповідно до Регламенту Кабінету Міністрів України в умовах воєнного стану; 2) розробляє та вводить в дію План запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в окремих місцевостях України з урахуванням загроз та особливостей конкретної ситуації, яка склалася. Згідно з сьомим абзацом пункту 5 частини 1 статті 20 Закону України від 27.02.2014 № 794 «Про Кабінет Міністрів України» Кабінет Міністрів України здійснює керівництво єдиною системою цивільного захисту України, мобілізаційною підготовкою національної економіки та переведенням її на режим роботи в умовах надзвичайного чи воєнного стану. З метою невідкладного забезпечення заходів правового режиму воєнного стану, до яких у тому числі входить здійснення публічних закупівель, частиною 37 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону встановлено, що на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених цим Законом, визначаються Кабінетом Міністрів України із забезпеченням захищеності таких замовників від воєнних загроз. На виконання цієї норми Закону урядом були прийняті Особливості. Положеннями Особливостей передбачено підставу для здійснення закупівлі за підпунктом 9 пункту 13: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли здійснюється закупівля послуг з адвокатської діяльності. Обсяг закупівлі визначається на підставі річного планування, а також з урахуванням потреби замовника. Існує потреба у здійсненні Закупівлі. У Петрівської селищної ради є необхідність у юридичному представництві, тому, враховуючи те, що законодавцем прямо передбачена можливість придбання адвокатських послуг без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару, може бути застосовано вищевказане виключення. При цьому підтверджується наявність нагальної потреби в закупівлі. Водночас, як передбачено чинним законодавством, під час здійснення закупівель замовники повинні дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель. Отже, враховуючи зазначене, з метою дотримання принципу ефективності закупівлі, якнайшвидшого забезпечення наявної потреби Замовника в умовах воєнного стану замовник прийняв рішення щодо здійснення Закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі послуги та застосування під час здійснення Закупівлі, як виняток, підстави за підпунктом 9 пункту 13 Особливостей: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли здійснюється закупівля послуг з адвокатської діяльності, і укладення договору. За результатами закупівлі, здійсненої відповідно до цього пункту, замовники оприлюднюють в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, відповідно до пункту 38 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону. З огляду на викладене, рішення замовника про проведення закупівлі відповідає чинному законодавству. Перелік документів, якими підтверджується наявність підстави для застосування виключення за Особливостями (документальне підтвердження): 1. Витяг з Єдиного реєстру адвокатів України Серія ВА № 000054. 2. Свідоцтво на право заняття адвокатською діяльністю № 44 від 16.07.2014 року.
Очікувана вартість: 110 000.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з адвокатської діяльності (за кодом CPV за ДК 021:2015 - 79110000-8 - Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва)
Код ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2024
Місце постачання 28300, Україна, Кіровоградська область, смт. Петрове, вул. Святкова, будинок 7 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Адвокат Деркаченко Юрій Олександрович
Ціна пропозиції 110 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2024 15:31
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 88ffa8adf32b4fb1a9bd53b45f6682f1
Ідентифікатор договору: UA-2024-09-03-009216-a-a1
Постачальник: Адвокат Деркаченко Юрій Олександрович
Номер договору: 809
Сума договору: 110 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.08.2024 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання: 28.08.2024 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір адвокатські послуги.pdf
pdf
Протокол адвокатські послуги.pdf
pdf
Звіт адвокатські послуги.pdf
pdf
Розпорядження адвокатські послуги.pdf
pdf
д.у.адвок.послуги.pdf
p7s
sign.p7s