-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги з адвокатської діяльності (за кодом CPV за ДК 021:2015 - 79110000-8 - Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва)
Оголошено тендер
110 000.00
UAH
Номер:
9fb8f024c93f405f8d057666d0720d3f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-09-03-011559-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Петрівська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04364199
-
Адреса:
28300, Україна, Кіровоградська область, смт Петрове, вул. Святкова, буд. 7
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Петрівська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04364199
-
Адреса:
28300, Україна, Кіровоградська область, смт Петрове, вул. Святкова, буд. 7
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
110 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з адвокатської діяльності (за кодом CPV за ДК 021:2015 - 79110000-8 - Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва)
Примітки:
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 9 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178.
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
03.09.2024 15:20
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума110 000.00 UAH