-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Автоматичний багаторазовий пістолет )
Тендер Prozorro UA-2024-09-03-002529-a
Завершена
92 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 460.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 460.00 UAH
Номер:
a382a14c006b48d695c2596354faf6f5
Внутрішній номер закупівлі:
22467839
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-09-03-002529-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ № 18" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993776
-
Адреса:
01030, Україна, Київська область, Київ, бульвар Тараса Шевченка, будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гермашева Наталія Олександрівна 380442932407 viddil18@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
92 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.09.2024 10:47 - 08.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2024 10:47 - 11.09.2024 00:00
Період кваліфікації:
11.09.2024 00:00 - 13.09.2024 16:40
Період завантаження договору:
19.09.2024 00:00 - 29.09.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴92 000.00 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Автоматичний багаторазовий пістолет )