• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Автоматичний багаторазовий пістолет )

Оголошено тендер

92 000.00 UAH
Номер: 5593db598fff4d298550b68ad784f710
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-09-03-002949-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ № 18" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ № 18" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
Очікувана вартість: 92 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Автоматичний багаторазовий пістолет )
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків
НК 024:2023: 22724 Багаторазовий біопсійний пістолет з бічним вирізом
Дата опублікування: 03.09.2024 10:27

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписВласні кошти
Сума92 000.00 UAH