-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Встановлення системи пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу
Тендер Prozorro UA-2018-07-06-000331-c
Встановлення системи пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу
Завершена
345 034.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 725.17 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 725.17 UAH
Номер:
25091e47ef404e6aab2b495969f67967
Внутрішній номер закупівлі:
2246709
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-07-06-000331-c
Замовник:
Заклад "Вінницька дитяча школа мистецтв"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24899941
-
Адреса:
21001, Україна, Вінницька область, Вінниця, Брацлавська, 85
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лещук Олексій Юрійович 380971447110 VDSHM@ukr.net http://schoolarts.vn.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
345 034.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 725.17 UAH
Період уточнення:
06.07.2018 10:51 - 13.07.2018 10:00
Період прийому пропозицій:
06.07.2018 10:51 - 23.07.2018 10:00
Аукціон:
24.07.2018 12:26 - 24.07.2018 12:53
Період кваліфікації:
24.07.2018 12:53 - 25.07.2018 11:25
Період завантаження договору:
24.07.2018 12:53 - 13.08.2018 12:53
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Встановлення системи пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.08.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ САЛАМАНДР
Оскарження: 24.07.2018 12:53 - 05.08.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41320741
-
Контактна особа:
Приходько Аліна Валеріївна +380500265117 alena.salamandr@gmail.com
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, Київ, вул. Сатрокиївська, 10-Г офіс 501
Оскарження: 24.07.2018 12:53 - 05.08.2018 00:00
Початкова пропозиція
263 444.36 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
263 444.36 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.07.2018 11:25
Документи
12
Скарги
0
ПП Юлком-Сервіс
×
-
Код ЄДРПОУ:
34856197
-
Контактна особа:
Костюченко Юрій Миколайович +380445070520 ylcom-servis@ukr.net http://yulcom.com.ua/ua/o-kompanii/
-
Адреса:
09611, Україна, Київська область, Житні Гори, вул. Гагаріна,41
Початкова пропозиція
319 901.93 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
318 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
32
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФЛОРІАН-Т"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33623240
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФЛОРІАН-Т" +380432682188 ekonomist@florian-t.com.ua http://florian-t.com.ua
-
Адреса:
Україна, Вінницька обл., смт. Стрижавка, 23210, Вінницька обл., Вінницький район, селище міського типу Стрижавка, ВУЛИЦЯ 40-РІЧЧЯ ПЕРЕМОГИ, будинок 7
Початкова пропозиція
340 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
319 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
18
Скарги
0
Контракти
Номер:
6b6766164a964a5a90aedb19e6820e24
Ідентифікатор договору:
UA-2018-07-06-000331-c-c1
Постачальник:
ТОВ САЛАМАНДР
×
-
Код ЄДРПОУ:
41320741
-
Контактна особа:
Приходько Аліна Валеріївна +380500265117 alena.salamandr@gmail.com
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, Київ, вул. Сатрокиївська, 10-Г офіс 501
Номер договору:
30
Сума договору:
263 444.36 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
06.08.2018 12:00
Статус:
Підписаний