-
Відкриті торги
-
КЕП
Встановлення системи пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу
Встановлення системи пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу
263 444.36
UAH з ПДВ
Номер:
6b6766164a964a5a90aedb19e6820e24
Ідентифікатор договору:
UA-2018-07-06-000331-c-c1
Постачальник:
ТОВ САЛАМАНДР
×
-
Код ЄДРПОУ:
41320741
-
Контактна особа:
Приходько Аліна Валеріївна +380500265117 alena.salamandr@gmail.com
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, Київ, вул. Сатрокиївська, 10-Г офіс 501
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Опис:
Встановлення системи пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу
Номер договору:
30
Дата підписання:
06.08.2018 12:00
Період дії договору:
до 31.12.2018 00:00
Сума договору:
263 444.36 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 263 444.36 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Встановлення системи пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.08.2018