• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування та ремонту вогнегасників, (код ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів)

Усі документи тендерної пропозиції, які готуються учасником, повинні бути складені українською мовою. Уся інформація розміщується в електронній системі закупівель українською мовою, крім тих випадків коли використання букв та символів української мови призводить до їх спотворення (зокрема, адреси мережі "інтернет", адреси електронної пошти, торговельної марки (знаку для товарів та послуг), загальноприйняті міжнародні терміни). Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї), які надаються учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову. Замовник не зобов’язаний розглядати документи, які не передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї та які учасник додатково надає на власний розсуд, в тому числі якщо такі документи надані іноземною мовою без перекладу.

Завершена

540 336.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 701.68 UAH
Номер: 677b25ed985a432fbe77db9fe6cc8fb2
Внутрішній номер закупівлі: 22464484
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-09-02-009581-a   
Замовник: Управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації
Контактна особа: Пилипчук Олександра 380444836361 sashatender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 540 336.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 02.09.2024 17:24 - 07.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 02.09.2024 17:24 - 10.09.2024 00:00
Аукціон: 10.09.2024 11:00 - 10.09.2024 11:23
Період кваліфікації: 10.09.2024 11:23 - 17.09.2024 09:52
Період завантаження договору: 23.09.2024 00:00 - 03.10.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴540 336.00 Послуги з технічного обслуговування та ремонту вогнегасників, (код ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів)