-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Студентський квиток державного зразка за кодом ДК 021:2015 - 22450000-9 Друкована продукція з елементами захисту
Тендер Prozorro UA-2024-09-02-007313-a
Завершена
135 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 675.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 675.00 UAH
Номер:
1d3e73d2e1ad40da86c76ab19645b571
Внутрішній номер закупівлі:
22462286
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-09-02-007313-a
Замовник:
Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка
×
-
Код ЄДРПОУ:
02125438
-
Адреса:
82100, Україна, Львівська область, Дрогобич, Вул. Івана Франка, будинок 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дум'як Христина Степанівна 380680352000 khrystynadumiak@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
22450000-9 Друкована продукція з елементами захистуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
135 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.09.2024 15:25 - 07.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2024 15:25 - 10.09.2024 00:00
Період кваліфікації:
10.09.2024 00:00 - 10.09.2024 12:27
Період завантаження договору:
16.09.2024 00:00 - 26.09.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴135 000.00 Студентський квиток державного зразка за кодом ДК 021:2015 - 22450000-9 Друкована продукція з елементами захисту