• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Студентський квиток державного зразка за кодом ДК 021:2015 - 22450000-9 Друкована продукція з елементами захисту

Оголошено тендер

135 000.00 UAH
Номер: ff4c3ceae580466f80b11b4960198561
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-09-02-009080-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка
Замовник: Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка
Очікувана вартість: 135 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Студентський квиток державного зразка за кодом ДК 021:2015 - 22450000-9 Друкована продукція з елементами захисту
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 22450000-9 Друкована продукція з елементами захисту
КЕКВ: 2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування: 02.09.2024 15:17

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Студентський квиток державного зразка
Код ДК 021:2015: 22450000-9 Друкована продукція з елементами захисту
Кількість 1500 штука
Період постачання до 01.10.2024

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписСпеціальний фонд
Сума135 000.00 UAH