-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Генератор дизельний
Тендер Prozorro UA-2024-09-02-006209-a
Торги відмінено
614 564.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 145.64 UAH
мін. крок: 1% або 6 145.64 UAH
Номер:
8bb7f24793b34dc6ae5f6bb3324144d7
Внутрішній номер закупівлі:
22461177
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-09-02-006209-a
Замовник:
Заклад дошкільної освіти №8 "Золотий ключик" Нетішинської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
21340071
-
Адреса:
30100, Україна, Хмельницька область, Нетішин, пров. Миру, 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Стасюк Олена Миколаївна 380679884882 dnz_center@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
31120000-3 ГенераториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
614 564.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.09.2024 14:45 - 07.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2024 14:45 - 10.09.2024 10:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
e2cb3d45cdef42c8a65a71ce8d163cbd
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Невірно вказана назва предмета Закупівлі.Зазначені порушення на цьому етапі Закупівлі неможливо усунути чи виправити.
Період оскарження:
04.09.2024 09:32 - 15.09.2024 00:00
Дата опублікування:
04.09.2024 09:32
Дата виконання:
15.09.2024 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴614 564.00 Генератор дизельний