-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Генератор дизельний
Оголошено тендер
614 564.00
UAH
Номер:
7d9370da74a440c782b60d02d146aa86
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-09-02-007421-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Заклад дошкільної освіти №8 "Золотий ключик" Нетішинської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
21340071
-
Адреса:
30100, Україна, Хмельницька область, Нетішин, пров. Миру, 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Заклад дошкільної освіти №8 "Золотий ключик" Нетішинської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
21340071
-
Адреса:
30100, Україна, Хмельницька область, Нетішин, пров. Миру, 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
614 564.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Генератор дизельний
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
31120000-3 Генератори
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
02.09.2024 14:26
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума614 564.00 UAH