-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Датчики переміщення
Тендер Prozorro UA-2024-09-02-006081-a
Доставка товару за адресою Замовника за рахунок Постачальника
Завершена
155 304.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 553.04 UAH
мін. крок: 1% або 1 553.04 UAH
Номер:
b6687528c5384148a70addf3dd74bd03
Внутрішній номер закупівлі:
22461073
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-09-02-006081-a
Замовник:
Інститут проблем міцності ім. Г.С.Писаренка НАН України
×
-
Код ЄДРПОУ:
05417319
-
Адреса:
01014, Україна, Київська область, Київ, вул. Тимірязєвська, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ліпінська Наталія Володимірівна +380442866957 lipa1204@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31681000-3 Супутні товари до електричного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
155 304.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.09.2024 14:36 - 08.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2024 14:36 - 11.09.2024 00:00
Період кваліфікації:
11.09.2024 00:00 - 11.09.2024 10:27
Період завантаження договору:
17.09.2024 00:00 - 27.09.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴155 304.00 Датчик перемішення