-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Датчики переміщення
Оголошено тендер
155 304.00
UAH
Номер:
f73a786f0b0a4716b83e00693c84be16
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-09-02-006822-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Інститут проблем міцності ім. Г.С.Писаренка НАН України
×
-
Код ЄДРПОУ:
05417319
-
Адреса:
01014, Україна, Київська область, Київ, вул. Тимірязєвська, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Інститут проблем міцності ім. Г.С.Писаренка НАН України
×
-
Код ЄДРПОУ:
05417319
-
Адреса:
01014, Україна, Київська область, Київ, вул. Тимірязєвська, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
155 304.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Датчики переміщення
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
31681000-3 Супутні товари до електричного обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
02.09.2024 14:04
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума155 304.00 UAH