-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Багатофункціональний пристрій
Тендер Prozorro UA-2024-08-30-008433-a
Завершена
197 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 970.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 970.00 UAH
Номер:
500aa9cc3f5f4133ae66c530465af3cc
Внутрішній номер закупівлі:
22453251
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-30-008433-a
Замовник:
КРАСНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04058686
-
Адреса:
63304, Україна, Харківська область, м. Красноград, вул. Історична, буд.94
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Світлана Василівна Пиріг +380574471301 krasnograd.m-r.bug@ukr.net http://krasnograd-rada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
197 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.08.2024 16:28 - 04.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
30.08.2024 16:28 - 07.09.2024 14:14
Аукціон:
09.09.2024 11:56 - 09.09.2024 12:19
Період кваліфікації:
09.09.2024 12:19 - 13.09.2024 16:35
Період завантаження договору:
19.09.2024 00:00 - 29.09.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴197 000.00 Багатофункціональний пристрій