-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Багатофункціональний пристрій
Оголошено тендер
197 000.00
UAH
Номер:
7298df3cb54b450f9a4fbdc85db66420
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-08-30-007271-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КРАСНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04058686
-
Адреса:
63304, Україна, Харківська область, м. Красноград, вул. Історична, буд.94
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
КРАСНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04058686
-
Адреса:
63304, Україна, Харківська область, м. Красноград, вул. Історична, буд.94
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
197 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Багатофункціональний пристрій
Примітки:
Вид закупівлі: абз. 1 п. 5 ч. 2 ст. 4 ЗУ, п. 10 Постанови 1178 від 12.10.2022
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
30.08.2024 14:08
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума197 000.00 UAH