-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вугілля кам'яне
Тендер Prozorro UA-2024-08-30-005723-a
Завершена
390 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 950.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 950.00 UAH
Номер:
66493e854076498eaea746790b87209e
Внутрішній номер закупівлі:
22450524
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-30-005723-a
Замовник:
Хворостівський ліцей Вишнівської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
21732569
-
Адреса:
44344, Україна, Волинська область, Любомльський р-н, село Хворостів, вул.Дружби, будинок 185а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Янюк Олена 0680118558 khvorostiv_shkola@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
390 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.08.2024 14:00 - 20.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
30.08.2024 14:00 - 23.09.2024 00:00
Аукціон:
23.09.2024 12:54 - 23.09.2024 13:23
Період кваліфікації:
23.09.2024 13:23 - 26.09.2024 12:36
Період завантаження договору:
02.10.2024 00:00 - 12.10.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴390 000.00 Вугілля кам'яне