• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Вугілля кам'яне

Оголошено тендер

390 000.00 UAH
Номер: 05232714613a4d898b7099889b49fd52
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-08-30-007032-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Хворостівський ліцей Вишнівської сільської ради
Замовник: Хворостівський ліцей Вишнівської сільської ради
Очікувана вартість: 390 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Вугілля кам'яне
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 30.08.2024 13:56
Дата модифікації: 30.08.2024 13:56

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Вугілля кам'яне
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 60 тонна
Період постачання до 15.10.2024

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума390 000.00 UAH