• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Склотекстоліт. ДК 021:2015 (31650000-7) Ізоляційне приладдя.

Завершена

40 391.98 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 201.96 UAH
Номер: f59e25e9f2c64f16b2ca785ab2d8f17d
Внутрішній номер закупівлі: 22448702
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-08-30-003824-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Електротранс" Кропивницької міської ради
Контактна особа: Костянтин Вербецький +380991102400 kp_elt@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 31650000-7 Ізоляційне приладдяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 40 391.98 UAH з ПДВ
Період уточнення: 30.08.2024 12:04 - 04.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 30.08.2024 12:04 - 07.09.2024 11:34
Період кваліфікації: 07.09.2024 11:34 - 10.09.2024 15:49
Період завантаження договору: 16.09.2024 00:00 - 26.09.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴40 391.98 Склотекстоліт