• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Склотекстоліт. ДК 021:2015 (31650000-7) Ізоляційне приладдя.

Оголошено тендер

40 391.98 UAH
Номер: 6cf8b719f72f43f19d1fd4b8cf455225
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-08-30-002983-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне підприємство "Електротранс" Кропивницької міської ради
Замовник: Комунальне підприємство "Електротранс" Кропивницької міської ради
Очікувана вартість: 40 391.98 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Склотекстоліт. ДК 021:2015 (31650000-7) Ізоляційне приладдя.
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 31650000-7 Ізоляційне приладдя
КЕКВ: 2200 Використання товарів і послуг
Дата опублікування: 30.08.2024 10:52

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписМісцевий бюджет, власні кошти
Сума40 391.98 UAH