-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 44510000-8 «Знаряддя» (Набори ручних інструментів)
Тендер Prozorro UA-2024-08-29-010560-a
Для створення та функціонування НПЦ
Завершена
343 690.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 718.45 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 718.45 UAH
Номер:
b1ddaf98ad9e45df8dee5ef2e073d0b1
Внутрішній номер закупівлі:
22444573
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-29-010560-a
Замовник:
Державний навчальний заклад "Краматорське вище професійне торгово-кулінарне училище"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02542194
-
Адреса:
84301, Україна, Донецька область, м Краматорськ, вул Ювілейна 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Момот Оксана Павлівна +380626414652 upovnovageniykvp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44510000-8 ЗнаряддяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
343 690.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.08.2024 20:35 - 03.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
29.08.2024 20:35 - 06.09.2024 00:00
Період кваліфікації:
06.09.2024 00:00 - 11.09.2024 19:40
Період завантаження договору:
17.09.2024 00:00 - 27.09.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴343 690.00 ДК 021:2015 – 44510000-8 «Знаряддя» (Набори ручних інструментів)