-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 44510000-8 «Знаряддя» (Набори ручних інструментів)
Оголошено тендер
343 690.00
UAH
Номер:
038e153730b642949c0e6c552f780b6b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-08-29-012493-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державний навчальний заклад "Краматорське вище професійне торгово-кулінарне училище"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02542194
-
Адреса:
84301, Україна, Донецька область, м Краматорськ, вул Ювілейна 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державний навчальний заклад "Краматорське вище професійне торгово-кулінарне училище"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02542194
-
Адреса:
84301, Україна, Донецька область, м Краматорськ, вул Ювілейна 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
343 690.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 – 44510000-8 «Знаряддя» (Набори ручних інструментів)
Примітки:
Для створення та функціонування НПЦ
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
44510000-8 Знаряддя
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
29.08.2024 19:08
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума320 090.00 UAH
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума23 600.00 UAH