-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
комплекти обладнання для кабінетів фізики, біології, хімії, географії, початкової школи, інтерактивні комплекси, лінгафонний кабінет
Тендер Prozorro UA-2018-06-26-001636-a
так як система електронних закупівель prozorro.gov.ua передбачає обов'язкове зазначення очікуванної вартості "з" або "без" ПДВ замовником зазначено вартість "з" ПДВ. Проте до оцінки та до участі допускаються пропозиції учасників незалежно від форми оподаткування, що визначені згідно Податкового законодавства України
Завершена
1 272 740.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 1 272.74 UAH
мін. крок: 0.1% або 1 272.74 UAH
Номер:
5f9fb0b220b242b29af3c75d2be10578
Внутрішній номер закупівлі:
2242650
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-06-26-001636-a
Замовник:
ШПОЛЯНСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА-ІНТЕРНАТ I-II СТУПЕНІВ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04591630
-
Адреса:
20600, Україна, Черкаська область, м. Шпола, вул. 40-річчя Перемоги, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Савельєва Ірина Вікторівна +380474121487 alisa_internat@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 272 740.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 272.74 UAH
Період уточнення:
26.06.2018 16:02 - 02.07.2018 00:00
Період прийому пропозицій:
26.06.2018 16:02 - 12.07.2018 00:00
Аукціон:
12.07.2018 14:40 - 12.07.2018 15:01
Період кваліфікації:
12.07.2018 15:01 - 13.07.2018 09:56
Період завантаження договору:
12.07.2018 15:01 - 01.08.2018 15:01
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кабінет фізики
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 15.08.2018
Кабінет хімії, біології
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 15.08.2018
Інтерактивні комплекси
Кількість
2 комплект
Період постачання
до 15.08.2018
Кабінет географії
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 15.08.2018
Лінгафонний кабінет
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 15.08.2018
Кабінет початкової школи тип 1
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 15.08.2018
Кабінет початкової школи тип 2
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 15.08.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ БМС ТЕХНО
Оскарження: 12.07.2018 15:01 - 24.07.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
22945907
-
Контактна особа:
Шевченко Тарас Григорович +380445855975 office@bmstechno.com.ua
-
Адреса:
02140, Україна, Київська область, Київ, вул.Л.Руденко, 6А, оф.401
Оскарження: 12.07.2018 15:01 - 24.07.2018 00:00
Початкова пропозиція
1 270 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 270 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.07.2018 09:56
Документи
13
Скарги
0
ФОП Кузьменко Марія Владленівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3040214142
-
Контактна особа:
Кузьменко Марія Владленівна +380951071018 kuzmenko_m@meta.ua
-
Адреса:
02154, Україна, Київська область, Київ, ВУЛ. РУСАНІВСЬКА НАБЕРЕЖНА, будинок 8, квартира 153
Початкова пропозиція
1 271 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 271 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
c0d5c491701e48d19c98718eb51a0ed0
Ідентифікатор договору:
UA-2018-06-26-001636-a-b1
Постачальник:
ТОВ БМС ТЕХНО
×
-
Код ЄДРПОУ:
22945907
-
Контактна особа:
Шевченко Тарас Григорович +380445855975 office@bmstechno.com.ua
-
Адреса:
02140, Україна, Київська область, Київ, вул.Л.Руденко, 6А, оф.401
Номер договору:
№ 95
Сума договору:
1 270 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.08.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
01.08.2018 12:00
Статус:
Підписаний