-
Відкриті торги
-
КЕП
комплекти обладнання для кабінетів фізики, біології, хімії, географії, початкової школи, інтерактивні комплекси, лінгафонний кабінет
1 270 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
c0d5c491701e48d19c98718eb51a0ed0
Ідентифікатор договору:
UA-2018-06-26-001636-a-b1
Постачальник:
ТОВ БМС ТЕХНО
×
-
Код ЄДРПОУ:
22945907
-
Контактна особа:
Шевченко Тарас Григорович +380445855975 office@bmstechno.com.ua
-
Адреса:
02140, Україна, Київська область, Київ, вул.Л.Руденко, 6А, оф.401
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору:
№ 95
Дата підписання:
01.08.2018 12:00
Період дії договору:
01.08.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
1 270 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 270 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кабінет фізики
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 15.08.2018
Кабінет хімії, біології
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 15.08.2018
Інтерактивні комплекси
Кількість
2 комплект
Період постачання
до 15.08.2018
Кабінет географії
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 15.08.2018
Лінгафонний кабінет
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 15.08.2018
Кабінет початкової школи тип 1
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 15.08.2018
Кабінет початкової школи тип 2
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 15.08.2018