• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Деревина – за кодом CPV за ДК 021:2015 – 03410000-7 (Дрова паливні твердих порід)

Завершена

455 268.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 300.00 UAH
Номер: 9a6068461fcb4d649c1e91e5621d823c
Внутрішній номер закупівлі: 2242064
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-06-25-000701-c   
Замовник: Відділ освіти, культури і туризму, молоді та спорту Бочечківської сільської ради
Контактна особа: Міницька Олена Олександрівна +380973836504 bohehky.osvita@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 455 268.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 300.00 UAH
Період уточнення: 25.06.2018 17:03 - 01.07.2018 18:00
Період прийому пропозицій: 25.06.2018 17:03 - 11.07.2018 18:00
Аукціон: 12.07.2018 15:06 - 12.07.2018 15:27
Період кваліфікації: 12.07.2018 15:27 - 18.07.2018 10:05
Період завантаження договору: 12.07.2018 15:27 - 01.08.2018 15:27

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дрова паливні твердих порід
Код ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
Кількість 659 метри кубічні
Період постачання до 30.11.2018
Місце постачання 41635, Україна, Сумська область, Конотопський район, село Бочечки, вулиця Тракторна, 2 (заклади межі балансової належності) На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Державне підприємство "Конотопське лісове господарство"

Оскарження: 12.07.2018 15:27 - 29.07.2018 00:00
Початкова пропозиція 454 710.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
454 710.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.07.2018 10:05
Документи 24
Скарги 0
КОНОТОПСЬКЕ ДОЧІРНЄ АГРОЛІСОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОНОТОПСЬКИЙ АГРОЛІСГОСП"
Початкова пропозиція 454 907.70 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
454 907.70 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 5
Скарги 0

Контракти

Номер: 1e8c732e044a4c589aa829832648601c
Ідентифікатор договору: UA-2018-06-25-000701-c-c1
Постачальник: Державне підприємство "Конотопське лісове господарство"
Номер договору: 1
Сума договору: 454 710.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 03.08.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання: 03.08.2018 00:00
Статус:
Підписаний
Договір
p7s
sign.p7s