-
Відкриті торги
-
КЕП
Деревина – за кодом CPV за ДК 021:2015 – 03410000-7 (Дрова паливні твердих порід)
454 710.00
UAH з ПДВ
Номер:
1e8c732e044a4c589aa829832648601c
Ідентифікатор договору:
UA-2018-06-25-000701-c-c1
Постачальник:
Державне підприємство "Конотопське лісове господарство"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00992935
-
Контактна особа:
Державне підприємство "Конотопське лісове господарство" +380544725322 konotoples@ukr.net
-
Адреса:
41605, Україна, Сумська обл., Конотоп, м. Конотоп, вул. Конотопських партизан буд. №97
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Номер договору:
1
Дата підписання:
03.08.2018 00:00
Період дії договору:
03.08.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Сума договору:
454 710.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 454 710.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дрова паливні твердих порід
Кількість
659 метри кубічні
Період постачання
до 30.11.2018
Місце постачання
41635, Україна, Сумська область, Конотопський район, село Бочечки, вулиця Тракторна, 2 (заклади межі балансової належності)
На карті