• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Програмна продукція для роботи з графікою та зображеннями - 48322000-1

Кількість, обсяг програмної продукції: програмна продукція для роботи з графікою та зображеннями - 15 примірників. Більш детальна інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі (обсяги предмета закупівлі) наведена в Додатку 2 “Специфікація” до тендерної документації. Місце надання програмної продукції: 01601, м. Київ, вул. Інститутська, 9. Строк надання програмної продукції: протягом 20 календарних днів від дати підписання договору уповноваженими особами обох Сторін. Строк дії ліцензій: 12 місяців з 22.09.2024 року до 21.09.2025 року включно. Посадові особи замовника, уповноважені здійснювати зв'язок з учасниками: з технічних питань – Віта Анатоліївна Бондаренко, головний інженер – програміст управління вдосконалення та супроводження інформаційних систем Департаменту інформаційних технологій; телефон: (044) 521-87-72; електронна адреса: Vita.Bondarenko@bank.gov.ua; з організаційних питань – Наталя Анатоліївна Бабієнко, менеджер управління публічних закупівель Департаменту закупівель; телефон: (044) 254-01-08; електронна адреса: Natalia.Babiienko@bank.gov.ua.

Завершена

836 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 8 500.00 UAH
Номер: 9d2f3a1f8d9f459aa02a0c51bdc34a1d
Внутрішній номер закупівлі: 22410654
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-08-26-009564-a   
Замовник: Національний Банк України
Контактна особа: Віктор Шітив +672734537 viktor.shityv@bank.gov.ua http://bank.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 48320000-7 Пакети програмного забезпечення для роботи з графікою та зображеннямиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 836 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 26.08.2024 19:07 - 03.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 26.08.2024 19:07 - 06.09.2024 11:00
Аукціон: 09.09.2024 15:41 - 09.09.2024 16:16
Період кваліфікації: 09.09.2024 16:16 - 13.09.2024 14:37
Період завантаження договору: 19.09.2024 00:00 - 29.09.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴836 000.00 Програмна продукція для роботи з графікою та зображеннями - 48322000-1