• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Програмна продукція для роботи з графікою та зображеннями - 48322000-1

Оголошено тендер

836 000.00 UAH
Номер: 91836410609b47668a23baf8030a31fb
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-01-08-001629-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Національний Банк України
Замовник: Національний Банк України
Очікувана вартість: 836 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Програмна продукція для роботи з графікою та зображеннями - 48322000-1
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 48320000-7 Пакети програмного забезпечення для роботи з графікою та зображеннями
Дата опублікування: 08.01.2024 14:16

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти Національного банку України
Сума836 000.00 UAH