-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт системи опалення ЗДО "Калинонька" Меденицької селищної ради за адресою: вул.Шкільна , 16 у смт.Меденичі . Дрогобицького району Львівської області
Тендер Prozorro UA-2024-08-23-009736-a
Завершена
3 964 219.49
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 19 821.10 UAH
мін. крок: 0.5% або 19 821.10 UAH
Номер:
586374fe7cc74e9699fa4ffcf5df52f6
Внутрішній номер закупівлі:
22399895
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-23-009736-a
Замовник:
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Меденицької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44086506
-
Адреса:
82160, Україна, Львівська область, селище міського типу Меденичі, вулиця Незалежності буд.52
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Тимків Леся Миколаївна +380963874763 tenderlesya@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
3 964 219.49 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.08.2024 17:08 - 04.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
23.08.2024 17:08 - 07.09.2024 00:00
Період кваліфікації:
07.09.2024 00:00 - 12.09.2024 11:04
Період завантаження договору:
18.09.2024 00:00 - 28.09.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 964 219.49 Капітальний ремонт системи опалення ЗДО "Калинонька" Меденицької селищної ради за адресою: вул.Шкільна , 16 у смт.Меденичі . Дрогобицького району Львівської області