-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт системи опалення ЗДО "Калинонька" Меденицької селищної ради за адресою: вул.Шкільна , 16 у смт.Меденичі . Дрогобицького району Львівської області
Оголошено тендер
3 964 219.49
UAH
Номер:
01fc5bafd9244d0e89e3d99a8d2dc5c2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-08-09-003799-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Меденицької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44086506
-
Адреса:
82160, Україна, Львівська область, селище міського типу Меденичі, вулиця Незалежності буд.52
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Меденицької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44086506
-
Адреса:
82160, Україна, Львівська область, селище міського типу Меденичі, вулиця Незалежності буд.52
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
3 964 219.49 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт системи опалення ЗДО "Калинонька" Меденицької селищної ради за адресою: вул.Шкільна , 16 у смт.Меденичі . Дрогобицького району Львівської області
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
09.08.2024 10:48
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума3 964 219.49 UAH