-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Поточний ремонт дорожнього покриття вулиці Михайлівська в селищі Сосниця Корюківського району Чернігівської області», за ЄЗС ДК 021:2015: 45230000-8 – будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Тендер Prozorro UA-2024-08-23-009706-a
Завершена
268 535.99
UAH без ПДВ
Номер:
06f8283ed0d94458bc0dbb84ccd9833a
Внутрішній номер закупівлі:
22399874
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-23-009706-a
Замовник:
Сосницька селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04412656
-
Адреса:
16100, Україна, Чернігівська область, селище міського типу Сосниця, вул. Грушевського, будинок 15
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Алла Мовчаненко +380950069448 matvienko1953@gmail.com http://sosnitsa-rada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2024-07-16-008565-a
Очікувана вартість:
268 535.99 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Поточний ремонт дорожнього покриття вулиці Михайлівська в селищі Сосниця Корюківського району Чернігівської області"
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 10.09.2024
Місце постачання
16100, Україна, Чернігівська область, Корюківський район, селище Сосниця, вул. Михайлівська
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ШМАТОК НІНА АНДРІЇВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2159416529
-
Контактна особа:
+380930090107
-
Адреса:
14000, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, ВУЛИЦЯ ЄСЬКОВА будинок 10 корпус 3 квартира 62
Ціна пропозиції
268 535.99 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.08.2024 17:04
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
dac1ff0af3444292bb9c17d83522c3e2
Ідентифікатор договору:
UA-2024-08-23-009706-a-b1
Постачальник:
ШМАТОК НІНА АНДРІЇВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2159416529
-
Адреса:
14000, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, ВУЛИЦЯ ЄСЬКОВА будинок 10 корпус 3 квартира 62
Номер договору:
215
Сума договору:
268 535.99 UAH без ПДВ
Період дії договору:
23.08.2024 00:00 - 31.12.2024 00:00
Дата підписання:
23.08.2024 16:17
Статус:
Виконаний